ACT USB-C & USB-A charger 20W Power Delivery/QuickCharge
ACT AC2122 | Universele Oplader voor Mobiele Apparaten 20W | Wit | Snel Opladen
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 11,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
ACT USB-C & USB-A charger 20W Power Delivery/QuickCharge
Design |
|
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
Overig |
|
| Fabrikant | ACT |
| MPN | AC2122 |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type stroombron | AC |
| Aantal micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-poorten | 1 |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | Adaptive Fast Charging, Power Delivery 3.0, Programmable Power Supply (PPS), Quick Charge 3.0 |
| Aantal stopcontacten | 1 |
| Stopcontact type | Type C (Europlug) |
| Type oplader | Auto |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Galliumnitride (GaN) transistors | Ja |
| Ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Maximaal vermogen | 20 W |
| Uitgangsspanning (max) | 12 V |
| Uitgangsspanning (min) | 5 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 1,67 A |
| Uitgangsstroom (5 V) | 3 A |
| Uitgangsstroom (9 V) | 2,22 A |
| Uitgangsstroom (12V) | 1,67 A |
| Gemiddelde actieve efficiëntie | 81,51 |
| Efficiëntie bij lage belasting (10%) | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Merk | ACT |
| EAN | 8716065549331 |
| GTIN | 8716065549331 |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen