MEM Kingston FURY Renegade 32 GB 2 x 16 GB DDR5 7200 MHz
Kingston Fury Renegade | 32GB 2x16GB DDR5 | 7200MHz | DIMM | CL38 | Geheugenmodule | RAM
Uitverkocht
€ 640,99
Uitverkocht
MEM Kingston FURY Renegade 32 GB 2 x 16 GB DDR5 7200 MHz
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 129,5 mm |
| Diepte verpakking | 16 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 – 100 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 7,66 mm |
| Diepte | 133,3 mm |
| Gewicht | 90,4 g |
| Hoogte | 39,2 mm |
| Gewicht verpakking | 148,9 g |
| Hoogte verpakking | 171,4 mm |
Overig |
|
| Fabrikant | Kingston |
| MPN | KF572C38RSK2-32 |
| Kloksnelheid geheugen | 3600 MHz |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Ja |
| CAS-latentie | 38 |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 2 x 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 7200 MT/s |
| Component voor | PC |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Nee |
| Geheugen rangschikking | 1 |
| Geheugen voltage | 1.45 V |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Duur row cycle | 48 ns |
| Duur vernieuwen row cycle | 295 ns |
| Duur row active | 32 ns |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Ja |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie | 3.0 |
| SPD profiel | Ja |
| Programmeerspanning (VPP) | 1,8 V |
| Land van herkomst | China, Taiwan |
| Type koeling | Koelplaat |
| Loden behuizing | Goud |
| Backlight | Nee |
| JEDEC-standaard | Ja |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 147,3 mm, 181,6 mm, 2,42 kg, 254 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 15 stuk(s) |
| Merk | Kingston |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen