MEM Kingston Technology FURY 2x16GB 3200 DDR4 CL20 SODIMM
Kingston Fury Impact | 32GB 2x16GB DDR4 | 3200MHz | SODIMM | CL20 | Geheugenmodule | RAM
Uitverkocht
€ 313,99
Uitverkocht
MEM Kingston Technology FURY 2x16GB 3200 DDR4 CL20 SODIMM
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 95,2 mm |
| Diepte verpakking | 14 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 – 100 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 3,8 mm |
| Diepte | 69,6 mm |
| Gewicht | 16,6 g |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 45,6 g |
| Hoogte verpakking | 171,4 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
Overig |
|
| Fabrikant | Kingston |
| MPN | KF432S20IBK2/32 |
| Kloksnelheid geheugen | 1600 MHz |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-latentie | 20 |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 2 x 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 3200 MT/s |
| Component voor | Laptop |
| Geheugen form factor | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Nee |
| Geheugen rangschikking | 1 |
| Geheugen voltage | 1.2 V |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Duur row cycle | 45,75 ns |
| Duur vernieuwen row cycle | 350 ns |
| Duur row active | 26,25 ns |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Ja |
| Programmeerspanning (VPP) | 2,5 V |
| Land van herkomst | China, Taiwan |
| Type koeling | Koelplaat |
| Backlight | Nee |
| JEDEC-standaard | Ja |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 1,35 kg, 101,6 mm, 203,2 mm, 311,1 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 25 stuk(s) |
| Merk | Kingston |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen