SD Samsung PRO 512 GB MicroSDXC UHS-I Klasse 10
Samsung EVO Plus | MicroSDXC | 512GB | Class 10 | UHS-I U3 | Inclusief adapter
Uitverkocht
€ 121,99
Uitverkocht
SD Samsung PRO 512 GB MicroSDXC UHS-I Klasse 10
Eisen aan de omgeving |
|
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -28 – 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 85 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 15 mm |
| Diepte | 1 mm |
| Gewicht | 25 g |
| Hoogte | 11 mm |
Design |
|
| Kleur van het product | Marineblauw |
Certificaten |
|
| Certificering | EMC, CE(UKCA)/FCC/VCCI/RCM |
Overig |
|
| Fabrikant | Samsung |
| MPN | MB-MD512SA/EU |
| Capaciteit | 512 GB |
| Soort flashgeheugen | MicroSDXC |
| Leessnelheid | 180 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 130 MB/s |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Applicatieprestatieklasse | A2 |
| Flash memory klasse | Klasse 10 |
| Veiligheidsfunties | Hittebestendig, Schokbestendig, Magneetbestendig, Waterbestendig, Röntgenbestendig |
| Houdbaarheid | 10000 cycli per logische sector |
| Geheugen voltage | 3.6,2.7 V |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Geheugenadapter meegeleverd | SD |
| Merk | Samsung |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen