MEM Kingston FURY Impact 32 GB 1 x 32 GB DDR5 4800 MHz
Kingston Fury Impact | 1x32GB DDR5 | 4800MHz | DIMM | CL38 | Geheugenmodule | RAM
Uitverkocht
€ 483,99
Uitverkocht
MEM Kingston FURY Impact 32 GB 1 x 32 GB DDR5 4800 MHz
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 57,1 mm |
| Diepte verpakking | 14 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 – 100 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 3,8 mm |
| Diepte | 69,6 mm |
| Gewicht | 10 g |
| Hoogte | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 26,72 g |
| Hoogte verpakking | 171,4 mm |
Overig |
|
| Fabrikant | Kingston |
| MPN | KF548S38IB-32 |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Ja |
| CAS-latentie | 38 |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 32 GB |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 4800 MT/s |
| Component voor | Laptop |
| Geheugen form factor | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | Nee |
| Geheugen rangschikking | 2 |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Module configuration | 4096M x 64 |
| Duur row cycle | 48 ns |
| Duur vernieuwen row cycle | 295 ns |
| Duur row active | 29,12 ns |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Ja |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versie | 3.0 |
| SPD profiel | Ja |
| Programmeerspanning (VPP) | 1,8 V |
| Land van herkomst | China, Taiwan |
| Type koeling | Koelplaat |
| Loden behuizing | Goud |
| JEDEC-standaard | Ja |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 196,8 mm, 311,1 mm, 61 mm, 812,13 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 25 stuk(s) |
| Merk | Kingston |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen