Jabra 28599-999-999 hoofdtelefoon/headset Bedraad en draadlo
Jabra Evolve2 85 | Draadloze Over-Ear Headset | ANC | Bluetooth + 3.5mm | Zwart
Uitverkocht
€ 411,99
Uitverkocht
Jabra 28599-999-999 hoofdtelefoon/headset Bedraad en draadlo
Duurzaamheid |
|
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
Verpakking |
|
| Breedte verpakking | 227 mm |
| Diepte verpakking | 188,5 mm |
| Type verpakking | Doos |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 – 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -5 – 45 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 77,3 mm |
| Gewicht | 28,6 g |
| Hoogte | 198,6 mm |
| Gewicht verpakking | 902 g |
| Hoogte verpakking | 92 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | Audio (3ˌ5 mm), USB |
| Meegeleverde Audio adapters | Luchtvaart |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Certificaten |
|
| Certificering | Microsoft Teams |
Overig |
|
| Fabrikant | Jabra |
| MPN | 28599-999-999 |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume – |
| Volumeregeling | Knop |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Afneembare kabel | Ja |
| Backlight | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| BeamForming | Ja |
| Bewegingssensor | Ja |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Jabra SafeTone |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Ja |
| Muziek afspelen | Ja |
| Aantal opgeslagen gekoppelde apparaten | 8 |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| HD-stem | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| 3,5mm-connector | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-A |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | AVRCP |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Maximum input vermogen | 50 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Circumaural |
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 – 20000 Hz |
| Gevoeligheid koptelefoon | 117 dB |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 5 – 20000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -35 dB |
| Klapbare microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 10 |
| 10-microfoon-technologie | Ja |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microfoon | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audio-afspeeltijd | 32 uur |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Gesprekstijd | 21 uur |
| Batterij-oplaadindicatie | Ja |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2,3 uur |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Snelstartgids | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Opbergetui | Ja |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Aantal | 1 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 250 mm, 300 mm, 390 mm, 6,01 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 8 stuk(s) |
| Gemaakt met gerecyclede materialen | Ja |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het maken van | 75 procent |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| 2,5mm-connector | Nee |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Gesproken begeleiding | Ja |
| Talen voor spraakbegeleiding | Engels |
| Gespreksbeheer | Y |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Sound+, Jabra Direct, Jabra Xpress |
| Stroomverbruik (stand-by) | 500 mA |
| Oplaadstation | Ja |
| Spraakbesturing | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Merk | Jabra |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen