HyperX Cloud MIX Buds (Zwart)
HyperX Cloud MIX Buds | Draadloze In-Ear Gaming Oordopjes | Bluetooth | Zwart
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 84,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
HyperX Cloud MIX Buds (Zwart)
Gewicht & Omvang |
|
|---|---|
| Gewicht | 19 g |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
| Meegeleverde Audio adapters | USB |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | HyperX |
| MPN | 4P5D9AA |
| Type product | Hoofdtelefoons |
| Draagwijze | In-ear |
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Headset type | Stereofonisch |
| Soort bediening | Touch |
| Snoerlengte | 2 m |
| Virtual Surround-technologie | DTS Headphone:X 2.0 |
| Compatibele producten | PC, PS5™, PS4™, Nintendo Switch™, Mobile |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, DID, GAVDP, HFP, HSP, SBC |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Aansluitbereik | 20 m |
| Maximum input vermogen | 1 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Frequentiebereik koptelefoon | 10 – 20400 Hz |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 106,5 dB |
| Diameter van de luidspreker | 1,2 cm |
| Microfoontype | Boom |
| Gevoeligheid microfoon | -16 dB |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audio-afspeeltijd | 33 uur |
| Batterij technologie (oplaaddoos) | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Oplader | Ja |
| Oordopjesmateriaal | Silicone |
| Merk | HyperX |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen