HyperX Cloud II Core draadloze gamingheadset
HyperX Cloud II Core | Draadloze Over-Ear Gaming Headset | USB-A Receiver & 3.5mm | Zwart
Uitverkocht
€ 109,99
Uitverkocht
HyperX Cloud II Core draadloze gamingheadset
Gewicht & Omvang |
|
|---|---|
| Gewicht | 293 g |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | HyperX |
| MPN | 6Y2G8AA |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Headset type | Stereofonisch |
| Virtuele surround | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| 3,5mm-connector | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aansluitbereik | 20 m |
| Positie speakers koptelefoon | Circumaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 10 – 21000 Hz |
| Impedantie | 60 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 100 dB |
| Diameter van de luidspreker | 5,3 cm |
| Driver type | Dynamisch |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 2 procent |
| Microfoontype | Boom |
| Gevoeligheid microfoon | -17,2 dB |
| Microphone direction type | Tweerichtingsmicrofoon |
| Continue audio-afspeeltijd | 80 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 4,5 uur |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 3 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 1,5 W |
| Merk | HyperX |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen