Conceptronic AMDIS 2K Super HD Webcam+Microphone Black
Conceptronic AMDIS02B | 2K Super HD Webcam | 5MP | 2592×1944 @30FPS | Autofocus | USB 2.0 | Ingebouwde Microfoon
Uitverkocht
€ 28,99
Uitverkocht
Conceptronic AMDIS 2K Super HD Webcam+Microphone Black
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 53 mm |
| Diepte verpakking | 90 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 – 60 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 77 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Gewicht | 101 g |
| Hoogte | 33 mm |
| Gewicht verpakking | 102 g |
| Hoogte verpakking | 116 mm |
Ergonomie |
|
| Plug and play | Ja |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Multimedia |
|
| Ingebouwde flitser | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
Overig |
|
| Fabrikant | OEM |
| MPN | AMDIS02B |
| Megapixels | 5 MP |
| Maximale videoresolutie | 2592 x 1944 Pixels |
| Maximale beeldsnelheid | 30 fps |
| Camera HD-type | Full HD |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 640×480@30fps, 1280×720@30fps, 1920×1080@30fps, 2595×1944@15fps |
| Ondersteunde videoformaten | M-JPEG |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Scherpstellen | Auto |
| Privacycamera | Ja |
| Witbalans | Auto |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Operating voltage | 5 V |
| Interface | USB 2.0 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Montagewijze | Standaard |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Omvang optische sensor | 25,4 / 4 mm (1 / 4") |
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
| Snoerlengte | 15 m |
| LED-indicatoren | Nee |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Aantal | 1 |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Statief inbegrepen | Nee |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 11 kg, 290 mm, 470 mm, 480 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 100 stuk(s) |
| Land van herkomst | China |
| Lens | 2,7 mm |
| Aansluitingen | USB-A |
| Kijkhoek | 72° |
| Merk | OEM |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen