Zbook Studio G8 i7-11850H/32GB/512GB/15.6″FHD/W11P WLAN/BT/CAM/FPR/NVMe/NVIDIA T1200 4GB/2x16GB/CMAR
HP Zbook Studio G8
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 811,99 Oorspronkelijke prijs was: € 811,99.€ 748,99Huidige prijs is: € 748,99.
Beschikbaarheid: Op voorraad
Zbook Studio G8 i7-11850H/32GB/512GB/15.6″FHD/W11P WLAN/BT/CAM/FPR/NVMe/NVIDIA T1200 4GB/2x16GB/CMAR
Beeldscherm |
|
|---|---|
| Touchscreen | No |
Overig |
|
| Productstaat | Refurbished |
| Bluetooth | Yes |
| Cache | 24 MB Intel® Smart Cache |
| Depth | 234.6 mm |
| DiscreteGraphicsAdapter | 1 |
| FPR | Yes |
| FullProcessorName | Intel® Core™ i7-11850H Processor |
| HDD | 512GB-NVMe |
| HDD capacity | 512 |
| HDD Unit of Measure | GB |
| Height | 17.9 mm |
| IntelArkID | 1 |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| KBlanguage | US or US Int. |
| MaxTurboFrequency | 4.80 GHz |
| Memory | 32GB |
| Memory Capacity | 32 |
| Memory Unit of Measure | GB |
| MemoryConfiguration | 2x16GB |
| Model | Zbook Studio G8 |
| NumberOfCores | 8 |
| NumberOfThreads | 16 |
| Optical | No ODD |
| OS | W11P CMAR |
| Processor | i7-11850H |
| Processor generation | 11th Generation |
| ProcessorCoreType | i7 |
| Product type | Mobile workstation |
| ProductCollection | 11th Generation Intel® Core™ i7 Processors |
| Screen | 15.6"FHD |
| Screen size (cm) | 39 |
| Screen size (in) | 15.6" |
| Videocard | NVIDIA T1200 Laptop GPU |
| Webcam | Yes |
| Weight | 1.79 kg |
| Width | 354 mm |
| WLAN | Yes |
| WWAN | No |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen