Asus SDRW-08U7M-U optisch schijfstation DVD±RW Zwart
ASUS SDRW-08U7M-U | Externe DVD±RW-brander | USB 2.0 | 8x DVD-schrijfsnelheid
Uitverkocht
€ 53,99
Uitverkocht
Asus SDRW-08U7M-U optisch schijfstation DVD±RW Zwart
Eisen aan de omgeving |
|
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 – 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 – 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 – 90 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 135,5 mm |
| Diepte | 142,5 mm |
| Gewicht | 228 g |
| Hoogte | 13,9 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717030 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde software | Cyberlink Power2Go 8 Cyberlink PowerBackup 2.5 E-Green |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | Asus |
| MPN | 90DD01X0-M29000 |
| Intern | Nee |
| Laadmechanisme | Lade |
| Montage | Verticaal/Horizontaal |
| Bedoeld voor | Desktop/Laptop |
| Soort optische drive | DVD±RW |
| Interface | USB 2.0 |
| Optische drive type | CD, CD-R, CD-ROM, CD-RW, DVD, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RAM, DVD-ROM, DVD-RW |
| Diameter optische disk | 80,120 mm |
| Schrijfsnelheid CD | 24x |
| Herschrijfsnelheid CD | 24x |
| CD-R schrijfsnelheid | 24x |
| CD-RW schrijfsnelheid | 24x |
| DVD+R schrijfsnelheid | 8x |
| DVD-R schrijfsnelheid | 8x |
| DVD-R Double Layer schrijfsnelheid | 6x |
| DVD+R Double Layer schrijfsnelheid | 6x |
| DVD+RW schrijfsnelheid | 8x |
| DVD-RW schrijfsnelheid | 6x |
| DVD-RAM schrijfsnelheid | 5x |
| Leessnelheid CD | 24x |
| CD-R leessnelheid | 24x |
| CD-RW leessnelheid | 24x |
| CD-ROM leessnelheid | 24x |
| DVD+R leessnelheid | 8x |
| DVD-R leessnelheid | 8x |
| DVD-RW leessnelheid | 8x |
| DVD-RAM leessnelheid | 5x |
| DVD-ROM leessnelheid | 8x |
| DVD-R Double Layer leessnelheid | 8x |
| DVD+R Double Layer leessnelheid | 8x |
| DVD+RW leessnelheid | 8x |
| DVD gemiddelde random access time | 160 ms |
| Toegangstijd | 160 ms |
| CD-ROM drive gemiddelde random access time | 160 ms |
| Track-at-once (TAO) | Ja |
| Disc-at-once (DAO) | Ja |
| Session-at-once (SAO) | Ja |
| Packet schrijfing | Ja |
| Sequential writing | Ja |
| Random schrijven | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Playback disc formaten | Cd-audio, Cd-video, Dvd-audio, Dvd-video |
| Merk | Asus |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen