840 G8 i7-1185G7/32GB/512GB-NVMe/14″FHD/W11P CMAR WLAN/BT/CAM/FPR/Smartcard reader
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
€ 790,99 Oorspronkelijke prijs was: € 790,99.€ 736,99Huidige prijs is: € 736,99.
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
840 G8 i7-1185G7/32GB/512GB-NVMe/14″FHD/W11P CMAR WLAN/BT/CAM/FPR/Smartcard reader
Beeldscherm |
|
|---|---|
| Touchscreen | No |
Overig |
|
| Productstaat | Approved Selection |
| Bluetooth | Yes |
| Cache | 12 MB Intel® Smart Cache |
| Depth | 214.6 mm |
| FPR | Yes |
| FullProcessorName | Intel® Core™ i7-1185G7 Processor |
| HDD | 512GB-NVMe |
| HDD capacity | 512 |
| HDD Unit of Measure | GB |
| Height | 17.9 mm |
| IntelArkID | 1 |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| KBlanguage | US or US Int. |
| MaxTurboFrequency | 4.80 GHz |
| Memory | 32GB |
| Memory Capacity | 32 |
| Memory Unit of Measure | GB |
| Model | EliteBook 840 G8 |
| NumberOfCores | 4 |
| NumberOfThreads | 8 |
| Optical | No ODD |
| OS | W11P CMAR |
| Processor | i7-1185G7 |
| Processor generation | 11th Generation |
| ProcessorCoreType | i7 |
| Product type | Notebook |
| Product weight (kg) | 1.700000000000000000000 |
| ProductCollection | 11th Generation Intel® Core™ i7 Processors |
| Remark | Smartcard reader |
| Screen | 14"FHD |
| Screen size (cm) | 35 |
| Screen size (in) | 14" |
| Videocard | No |
| Webcam | Yes |
| Weight | 1.32 kg |
| Width | 323.4 mm |
| WLAN | Yes |
| WWAN | No |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen