ASUS SDRW-08D2S-U Lite Slim Writer optical DVD±R/RW Zwart
ASUS SDRW-08D2S-U Lite | Externe DVD±RW-brander | USB 2.0 | 8x DVD-schrijfsnelheid
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 37,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
ASUS SDRW-08D2S-U Lite Slim Writer optical DVD±R/RW Zwart
Eisen aan de omgeving |
|
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 – 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 – 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 – 90 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 142 mm |
| Diepte | 142 mm |
| Gewicht | 280 g |
| Hoogte | 20 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717030 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde software | Cyberlink Power2Go 7 E-Green |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | Asus |
| MPN | 90-DQ0435-UA221KZ |
| Intern | Nee |
| Montage | Horizontaal |
| Bedoeld voor | Desktop/Laptop |
| Soort optische drive | DVD±RW |
| Interface | USB 2.0 |
| Optische drive type | CD, CD-R, CD-ROM, CD-RW, DVD, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RAM, DVD-ROM, DVD-RW |
| Diameter optische disk | 80,120 mm |
| Schrijfsnelheid CD | 24x |
| Herschrijfsnelheid CD | 16x |
| CD-R schrijfsnelheid | 24x |
| CD-RW schrijfsnelheid | 16x |
| DVD+R schrijfsnelheid | 8x |
| DVD-R schrijfsnelheid | 8x |
| DVD-R Double Layer schrijfsnelheid | 6x |
| DVD+R Double Layer schrijfsnelheid | 6x |
| DVD+RW schrijfsnelheid | 8x |
| DVD-RW schrijfsnelheid | 6x |
| DVD-RAM schrijfsnelheid | 5x |
| Leessnelheid CD | 24x |
| CD-R leessnelheid | 24x |
| CD-RW leessnelheid | 24x |
| CD-ROM leessnelheid | 24x |
| DVD+R leessnelheid | 8x |
| DVD-R leessnelheid | 8x |
| DVD-RW leessnelheid | 8x |
| DVD-RAM leessnelheid | 5x |
| DVD-ROM leessnelheid | 8x |
| DVD-R Double Layer leessnelheid | 8x |
| DVD+R Double Layer leessnelheid | 8x |
| DVD+RW leessnelheid | 8x |
| DVD gemiddelde random access time | 160 ms |
| CD-ROM drive gemiddelde random access time | 140 ms |
| Track-at-once (TAO) | Ja |
| Disc-at-once (DAO) | Ja |
| Session-at-once (SAO) | Ja |
| Packet schrijfing | Ja |
| Sequential writing | Ja |
| Random schrijven | Ja |
| Stroomvoorziening | 5V |
| Minimale RAM | 512 MB |
| Minimale processor | Intel Pentium 4, 2.0GHz |
| Minimale opslag schijfruimte | 10 GB |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 7 Windows Vista Windows XP Windows Server 2003 Windows Server 2008 Mac OS X 10.5 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| USB | Ja |
| Aantal optische schijven | 1 schijven |
| Merk | Asus |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen