APC Back-UPS BR1200G-FR 1,2kVA 720W
APC Back-UPS Pro BR1200G-FR | 1200 VA | 6 Franse/Belgische Stopcontacten (3 op Accu) | AVR Spanningstabilisatie | Bescherming tegen Stroomstoringen
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 540,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
APC Back-UPS BR1200G-FR 1,2kVA 720W
Verpakking |
|
|---|---|
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -15 – 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 – 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 – 95 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 112 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Gewicht | 11,6 kg |
| Hoogte | 301 mm |
| Gewicht verpakking | 1,32 kg |
| Hoogte bij opslag | 0 – 15000 m |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 9000 m |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | APC |
| MPN | BR1200G-FR |
| UPS-topologie | Line-interactive |
| Output power capacity | 1,2 kVA |
| Uitgangsvermogen | 720 W |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Surge energy rating | 445 J |
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Modem (RJ-11) poort | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 8 uur |
| Vervangings-batterij cartridge | 1 |
| Snoerlengte | 1,83 m |
| Type batterij | APCRBC124 |
| Netspanning, in bedrijf | 230 V |
| Filterbeschrijving | UL 1449 |
| Nominale input voltage | 230 V |
| Netwerkfuncties | 10/100/1000 Base-T |
| Relatieve luchtvochtigheid | 0 – 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 32 – 104 °F |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 238 x 488 x 387 mm |
| Merk | APC |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen