SSD Ext. Samsung T7 4TB USB C Grijs, Titanium
Samsung T7 | Externe SSD | 4TB | USB 3.2 Gen 2 | 1.050MB/s | Grijs | Compact & Snel
Uitverkocht
€ 637,99
Uitverkocht
SSD Ext. Samsung T7 4TB USB C Grijs, Titanium
Verpakking |
|
|---|---|
| Type verpakking | Doos |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 85 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 – 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 57 mm |
| Gewicht | 72 g |
| Hoogte | 8 mm |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A, USB Type-C naar USB Type-C |
| Meegeleverde software | Samsung Magician Software |
Design |
|
| Kleur van het product | Grijs, Titanium |
Certificaten |
|
| Certificering | CE, BSMI, KC, VCCI, RCM, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC, UKCA, BIS |
Overig |
|
| Fabrikant | Samsung |
| MPN | MU-PC4T0T/WW |
| SSD capaciteit | 4 TB |
| Leessnelheid | 1050 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 1000 MB/s |
| USB-connector | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wifi | Nee |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Veiligheidsfunties | Valbestendig |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Hardware encryptie | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 1500 G |
| Trillingen bij opslag | 20 G |
| Snelstartgids | Ja |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Merk | Samsung |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen