TP-Link WLAN Router 600mb M7650 4G/LTE
TP-Link M7650 | Mobiele WiFi (4G LTE) Router | 600 Mbit/s | Zwart
Uitverkocht
€ 178,99
Uitverkocht
TP-Link WLAN Router 600mb M7650 4G/LTE
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 149 mm |
| Diepte verpakking | 101 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 – 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 90 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 106 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Gewicht verpakking | 260 g |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | Micro-USB |
Design |
|
| Markt positionering | Draagbaar |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
Beeldscherm |
|
| Beeldschermdiagonaal | 3,66 cm (1.44") |
Certificaten |
|
| Certificering | CE, RoHS |
Overig |
|
| Fabrikant | TP-Link |
| MPN | M7650 |
| Soort apparaat | Router voor mobiele netwerken |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | TFT |
| Reset button | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Ethernet LAN | Nee |
| DHCP client | Ja |
| DHCP server | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden | 867 Mbit/s |
| Wifi-frequentie | 5 GHz |
| Datanetwerk | 2G, 3G, 4G, LTE |
| 2G standaarden | Edge, GPRS, GSM |
| 3G standaarden | DC-HSPA+, HSPA, UMTS |
| 4G standaard | LTE |
| 2G-banden ondersteund | 850,900,1800,1900 MHz |
| 3G bands ondersteund | 900,2100 MHz |
| 4G frequentie ondersteund | 800,900,1800,2100 MHz |
| GSM bands ondersteund | 850,900,1800,1900 MHz |
| UMTS bands ondersteund | 900,2100 MHz |
| SIM card type | MicroSIM |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Type stroombron | AC |
| Capaciteit van de accu/batterij | 3000 mAh |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Merk | TP-Link |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen