SD Samsung EVO Plus 64 GB MicroSDXC UHS-I Klasse 10
Samsung EVO Plus | MicroSDXC | 64GB | Class 10 | UHS-I U3
Uitverkocht
€ 34,99
Uitverkocht
SD Samsung EVO Plus 64 GB MicroSDXC UHS-I Klasse 10
Eisen aan de omgeving |
|
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -25 – 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 85 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 15 mm |
| Diepte | 1 mm |
| Gewicht | 25 g |
| Hoogte | 11 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
Design |
|
| Kleur van het product | Wit |
Overig |
|
| Fabrikant | Samsung |
| MPN | MB-MC64KA/EU |
| Capaciteit | 64 GB |
| Soort flashgeheugen | MicroSDXC |
| Leessnelheid | 130 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 130 MB/s |
| Intern geheugentype | UHS-I |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Applicatieprestatieklasse | A2 |
| Flash memory klasse | Klasse 10 |
| Geheugen voltage | 2.7,3.6 V |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Geheugenadapter meegeleverd | SD |
| Merk | Samsung |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen