Philips 34M2C8600/00 computer monitor 86,4 cm (34″) 3440 x 1
Philips Evnia 34M2C8600/00 34″ | 3440 x 1440 QD OLED | 175Hz | Curved Gaming Monitor
Uitverkocht
€ 999,99
Uitverkocht
Philips 34M2C8600/00 computer monitor 86,4 cm (34″) 3440 x 1
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 930 mm |
| Diepte verpakking | 282 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 – 80 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte ( zonder voet ) | 813 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 813 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 135 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 295 mm |
| Gewicht (met standaard) | 8,7 kg |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 553 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 6,8 kg |
| Gewicht verpakking | 1,25 kg |
| Hoogte bij opslag | 3658 – 12192 m |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3658 m |
| Hoogte verpakking | 525 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 367 mm |
Inhoud van verpakking |
|
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | HDMI, DisplayPort, USB, USB Type-C naar USB Type-C, AC |
Energie |
|
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 55 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 113,6 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 1396175 |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 75 kWu |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Soort voeding | Intern |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
Ergonomie |
|
| VESA-montage | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Plug and play | Ja |
Poorten & Interfaces |
|
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
Design |
|
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Wit |
Multimedia |
|
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde audio decoders | DTS |
Prestatie |
|
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
Beeldscherm |
|
| Beeldschermdiagonaal | 86,4 cm (34") |
| Resolutie | 3440 x 1440 Pixels |
| HD type | Wide Quad HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Display technologie | OLED |
| Touchscreen | Nee |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Responstijd | 0,03 ms |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Typische contrastverhouding | 1000000:1 |
| Pixel pitch | 0,2315 x 0,2315 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 100 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 80 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,7 cm |
| Schermdiameter in centimeters | 86,36 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | DisplayHDR 400 True Black |
| NTSC-dekking (normaal) | 121,3 procent |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 – 160 kHz |
| Digitale horizontale frequentie | 30 – 255 kHz |
| Hardheid oppervlak | 2H |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 148,8 procent |
| Adobe RGB dekking | 97,8 procent |
Overig |
|
| Fabrikant | Philips |
| MPN | 34M2C8600/00 |
| Schermhelderheid (piek) | 1000 cd/m² |
| Schermkrommingsclassificatie | 1800R |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega Infinity DCR |
| Pixeldichtheid | 109,68 ppi |
| Digitale verticale frequentie | 48 – 175 Hz |
| DDC/CI | Ja |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Kleurbereik | 99,3 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 99,3 procent |
| sRGB | Ja |
| Type sensor omgevingslicht | 4-zijdig |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | Power Delivery |
| Component video sync | Separate sync |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 1.4/2.2 |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -20 – 20° |
| Picture-in-Picture | Ja |
| LED-indicatoren | Ingeschakeld, Slaapstand |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| Lage invoervertraging | Ja |
| Compatibele besturingssystemen | Mac OS X Windows 11 / 10 / 8.1 / 8 / 7 |
| Beeld naast beeld (PbP) | Ja |
| Glanstype buitenzijde | Getextureerd |
| Beeldverbetering | SmartImage game |
| Recyclebaar verpakkingsmateriaal | 100 procent |
| Officiële goedkeuringen | CB; CE Mark; FCC Class B; ICES-003; CU-EAC; EAEU RoHS; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART; cETLus |
| Delta E | 2 |
| EasyRead-modus | Ja |
| LowBlue-modus | Ja |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Mean time between failures (MTBF) | 30000 uur |
| Merk | Philips |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen