Philips 48OLED769/12 tv 121,9 cm (48″) 4K Ultra HD Smart TV
Philips 48OLED769/12 | 48″ 4K Ultra HD OLED Smart TV | Titan OS | Dolby Vision | 120Hz | Perfect Black
Uitverkocht
€ 1.059,99
Uitverkocht
Philips 48OLED769/12 tv 121,9 cm (48″) 4K Ultra HD Smart TV
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 1214 mm |
| Diepte verpakking | 150 mm |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte ( zonder voet ) | 1069 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1069 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 58 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 210 mm |
| Gewicht (met standaard) | 13,3 kg |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 636 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 13,1 kg |
| Gewicht verpakking | 1,68 kg |
| Hoogte verpakking | 770 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 618 mm |
Energie |
|
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F, G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 60 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 63 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
Ergonomie |
|
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 300 x 300 mm |
Poorten & Interfaces |
|
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| HDMI versie | 2.1 |
Design |
|
| Kleur van het product | Metallic |
Multimedia |
|
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Ingebouwde audio decoders | DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital |
Prestatie |
|
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
Beeldscherm |
|
| Beeldschermdiagonaal | 121,9 cm (48") |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technologie | OLED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Schermdiameter in centimeters | 121 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
Overig |
|
| Fabrikant | Philips |
| MPN | 48OLED769/12 |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 120 Hz |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Smart TV | Ja |
| Internet TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Titan OS |
| Screen mirroring | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Geluidsmodi | AI Sound |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Stand kleur | Chroom |
| Teletext | Ja |
| Ondersteunde videoformaten | AVC, AVI, H.264, H.265, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9 |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG |
| Ondersteunde ondertitelingsformats | ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM), Variabele vernieuwingsfrequentie (VRR) |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 2.3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Common interface Plus (CI+) | Ja |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| Programmeringsperiode | 8 dag(en) |
| Aan/uit-timer | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Bureaustandaard | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Merk | Philips |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen