Philiips 48OLED849/12 OLED 120Hz UltraHD 4K
Philiips 48OLED849/12 OLED 120Hz UltraHD 4K
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 1214 mm |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Type verpakking | Doos |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte ( zonder voet ) | 1070 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1070 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 113 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 220 mm |
| Gewicht (met standaard) | 17,3 kg |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 684 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 14 kg |
| Gewicht verpakking | 2,13 kg |
| Hoogte verpakking | 800 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 618 mm |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | AC |
Energie |
|
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 66 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 69 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
Ergonomie |
|
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 300 x 300 mm |
Poorten & Interfaces |
|
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| HDMI versie | 2.0/2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart, Chroom |
Multimedia |
|
| Aantal luidsprekers | 4 |
| Gemiddeld vermogen | 70 W |
| Ingebouwde audio decoders | DTS:X, Dolby Digital, Dolby MS12 |
Prestatie |
|
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
Beeldscherm |
|
| Beeldschermdiagonaal | 121,9 cm (48") |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | OLED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Schermdiameter in centimeters | 121 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
Overig |
|
| Fabrikant | Philips |
| MPN | 48OLED84912 |
| Motion interpolation technologie | Perfect Natural Motion |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 120 Hz |
| Ondersteunde verversingsfrequenties display | 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz, 100 Hz, 120 Hz, 144 Hz |
| Soort tuner | Digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD |
| Smart TV | Ja |
| Internet TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Google TV |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Smart modes | Filmmaker, IMAX Enhanced |
| Video-apps | Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, Netflix, YouTube |
| Muziek-apps | YouTube Music |
| Audio-uitgangskanalen | 2.1 kanalen |
| Ingebouwde subwoofer | Ja |
| Gemiddeld vermogen subwoofer | 30 W |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Geluidsmodi | AI Sound |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Browsen | Ja |
| Webbrowser | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Omgevingsverlichting | Ja |
| Indicatie signaalsterkte | Ja |
| Frame | Ja |
| Type standaard | Middenstandaard |
| Stand kleur | Chroom |
| Game modus | Ja |
| Teletext | Ja |
| Teletekst | 1000 pagina's |
| Teletext standaarden | Hypertekst |
| Ondertitelingsfunctie | Ja |
| Ondersteunde videoformaten | AVI, MKV |
| Ondersteund audioformaat | AAC, FLAC, MP3, WAV |
| Ondersteund beeldformaat | BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG |
| Videocompressieformaten | AV1, H.264, H.265, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9 |
| Ondersteunde ondertitelingsformats | ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT |
| Beeldverwerkingstechnologie | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| Aantal processorkernen | 4 |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM), HGiG, Variabele vernieuwingsfrequentie (VRR) |
| Klaar voor Calman | Ja |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 2.3 |
| PC-ingang (D-Sub) | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Common interface (CI) | Nee |
| Common interface Plus (CI+) | Ja |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Soort bediening | Remote |
| Spraakbesturing | Ja |
| Programmeringsperiode | 8 dag(en) |
| ECO mode | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Breedte van de standaard | 45 cm |
| Diepte van de standaard | 17,9 cm |
| Bureaustandaard | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Merk | Philips |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen