Netgear ProSafe Plus 5 Port Webm. Gigabit Ethernet Switch
Netgear GS105E-200PES | 5-poorts Gigabit Smart Managed Plus Switch | VLAN/QoS | Webbeheer | Compact
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 28,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
Netgear ProSafe Plus 5 Port Webm. Gigabit Ethernet Switch
Eisen aan de omgeving |
|
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 – 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 – 95 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 94 mm |
| Diepte | 101 mm |
| Gewicht | 270 g |
| Hoogte | 26 mm |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3000 m |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
Design |
|
| Kleur van het product | Grijs |
Certificaten |
|
| Certificering | CE,CSA (CSA 22.2 #950) UL (UL 1950)/cUL IEC 950/EN 60950 FCC Part 15, VCCI, EN55022 (CISPR 22), C-Tick, EN50082-1, EN55024, CCC |
Overig |
|
| Fabrikant | Netgear |
| MPN | GS105E-200PES |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2/L3 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 5 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G support | Nee |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T |
| Port mirroring | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Aantal VLANs | 64 |
| Switchingcapaciteit | 10 Gbit/s |
| MAC-adrestabel | 8000 entries |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| DHCP-functies | DHCP client |
| IGMP snooping | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| Aantal gefilterde multicast-groepen | 128 |
| Stapelbaar | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Snelstartgids | Ja |
| Merk | Netgear |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen