NTW NETGEAR GS108Tv3 Managed Gigabit Ethernet 10/100/1000
NETGEAR GS108Tv3 | Managed L2 Switch | 8 Poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps)
Uitverkocht
€ 92,99
Uitverkocht
NTW NETGEAR GS108Tv3 Managed Gigabit Ethernet 10/100/1000
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 226 mm |
| Diepte verpakking | 270 mm |
| Type verpakking | Doos |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 – 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 – 95 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 158 mm |
| Diepte | 101 mm |
| Gewicht | 430 g |
| Hoogte | 27 mm |
| Gewicht verpakking | 780 g |
| Hoogte bij opslag | 0 – 3000 m |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3000 m |
| Hoogte verpakking | 64 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
Energie |
|
| Vermogensverbruik (max) | 55 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
Design |
|
| Kleur van het product | Grijs |
Certificaten |
|
| Certificering | CE, FCC, VCCI Class B, C-Tick |
Overig |
|
| Fabrikant | Netgear |
| MPN | GS108T-300PES |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Netstekker | DC-in ingang |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-TX |
| Port mirroring | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Rate limiting | Ja |
| Spanning tree protocol | Ja |
| MAC-adres zelflerende functie | Ja |
| Aantal VLANs | 64 |
| Switchingcapaciteit | 16 Gbit/s |
| MAC-adrestabel | 8000 entries |
| Store-and-forward | Ja |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Packet buffergeheugen | 0,5 MB |
| DHCP-functies | DHCP client |
| Access Control List (ACL) | Ja |
| Toegangsbeheerlijst (ACL) IPv4-vermeldingen | 100 |
| IGMP snooping | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 802.1x RADIUS |
| MAC adres filtering | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| IPv4-multicast-vermeldingen | 32 |
| Aantal gefilterde multicast-groepen | 256 |
| Beheerprotocollen | SNMP |
| Wissel protocols | SNMP |
| Datalink-protocollen | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | HTTP, HTTPS |
| Stapelbaar | Nee |
| LED-indicatoren | Activiteit, LAN, Link, Power over Ethernet (PoE), Stroom, Snelheid |
| Frequentie van processor | 500 MHz |
| Type geheugen | RAM |
| Intern geheugen | 128 MB |
| Flash memory | 32 MB |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Mean time between failures (MTBF) | 2388657 uur |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| DC voltage input | 54 V |
| Stroom | 1.25 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Warmtedissipatie | 18,66 BTU/h |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 214 mm, 312 mm, 474 mm, 5,49 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| Merk | Netgear |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen