NETGEAR 8-Port Gigabit Ethernet PoE+ Plus Switch (GS308EP)
NETGEAR GS308EP-100PES | Managed Smart Switch | 8 Poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps) | PoE+ (62W) | VLAN/QoS | Compact
Uitverkocht
€ 107,99
Uitverkocht
NETGEAR 8-Port Gigabit Ethernet PoE+ Plus Switch (GS308EP)
Eisen aan de omgeving |
|
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 – 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 – 95 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 158 mm |
| Diepte | 101 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3000 m |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | AC |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | Netgear |
| MPN | GS308EP-100PES |
| Switch type | Managed |
| Switch-laag | L2/L3 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| MIB-ondersteuning | Y |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3af |
| 10G support | Nee |
| Port mirroring | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Datastroombeheer | Ja |
| Verbindingsaggregatie | Ja |
| Broadcast stormbeheer | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Switchingcapaciteit | 16 Gbit/s |
| MAC-adrestabel | 4000 entries |
| Jumbo Frames ondersteuning | Ja |
| Jumbo frames | 9216 |
| DHCP-functies | DHCP client |
| IGMP snooping | Ja |
| Bescherming lus | Ja |
| Multicast-ondersteuning | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Stroombron | DC |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports | 8 |
| Aantal Power over Ethernet plus (PoE +)-poorten | 8 |
| Merk | Netgear |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen