Opti DVD±RW LG Writer 24speed USB Extern Silver Slim 14mm
LG GP57ES40 | Extern Optisch Schijfstation | DVD±RW | Zwart/Zilver
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 34,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
Opti DVD±RW LG Writer 24speed USB Extern Silver Slim 14mm
Eisen aan de omgeving |
|
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 – 60 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 144 mm |
| Diepte | 14 mm |
| Gewicht | 200 g |
| Hoogte | 137,5 mm |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde software | LG Burning Tools, PowerDVD 7 (trial version), PowerProducer, Power Backup, Norton Internet Security (60 days trial), YouCam 1.0 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
Overig |
|
| Fabrikant | LG |
| MPN | GP57ES40.AHLE10B |
| Intern | Nee |
| Laadmechanisme | Lade |
| Soort optische drive | DVD±RW |
| Interface | USB 2.0 |
| Optische drive type | CD-R, CD-ROM, CD-RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-R, DVD-RAM, DVD-ROM, DVD-RW |
| Drive, omvang buffer | 1 MB |
| Schrijfsnelheid CD | 24x |
| CD-R schrijfsnelheid | 24x |
| DVD+R schrijfsnelheid | 8x |
| DVD-R schrijfsnelheid | 6x |
| DVD-R Double Layer schrijfsnelheid | 6x |
| DVD+R Double Layer schrijfsnelheid | 8x |
| DVD+RW schrijfsnelheid | 8x |
| DVD-RW schrijfsnelheid | 6x |
| DVD-RAM schrijfsnelheid | 5x |
| Leessnelheid CD | 24x |
| CD-R leessnelheid | 24x |
| CD-RW leessnelheid | 24x |
| CD-ROM leessnelheid | 24x |
| DVD+R leessnelheid | 8x |
| DVD-R leessnelheid | 8x |
| DVD-RW leessnelheid | 8x |
| DVD-RAM leessnelheid | 5x |
| DVD-R Double Layer leessnelheid | 6x |
| DVD+R Double Layer leessnelheid | 8x |
| DVD+RW leessnelheid | 8x |
| CD-ROM drive gemiddelde random access time | 140 ms |
| DVD-RAM access time | 360 ms |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Merk | LG |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen