MEM Kingston Value 8GB DDR4 3200MHz SODIMM
Kingston ValueRAM | 1x8GB DDR4 | 3200MHz | SODIMM | CL22 | Geheugenmodule | RAM
Uitverkocht
€ 93,99
Uitverkocht
MEM Kingston Value 8GB DDR4 3200MHz SODIMM
Eisen aan de omgeving |
|
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -55 – 100 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 69,6 mm |
| Hoogte | 30 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
Overig |
|
| Fabrikant | Kingston |
| MPN | KVR32S22S8/8 |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-latentie | 22 |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Component voor | Laptop |
| Geheugen form factor | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Nee |
| Geheugen voltage | 1.2 V |
| Duur row cycle | 45,75 ns |
| Duur vernieuwen row cycle | 350 ns |
| Duur row active | 32 ns |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Loden behuizing | Goud |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Bevat geen | Halogeen |
| Merk | Kingston |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen