Kingston Technology Canvas React Plus 128GB SD UHS-II CL.10
Kingston Canvas React Plus | SDXC | 128GB | Class 10 | UHS-II U3 | V90
Uitverkocht
€ 134,99
Uitverkocht
Kingston Technology Canvas React Plus 128GB SD UHS-II CL.10
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 101,6 mm |
| Diepte verpakking | 5,59 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -25 – 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 85 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 31,8 mm |
| Diepte | 23,9 mm |
| Gewicht | 2,31 g |
| Hoogte | 2,03 mm |
| Gewicht verpakking | 13,83 g |
| Hoogte verpakking | 114,3 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85235190 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | Kingston |
| MPN | SDR2/128GB |
| Capaciteit | 128 GB |
| Soort flashgeheugen | SD |
| Leessnelheid | 300 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 260 MB/s |
| Intern geheugentype | UHS-II |
| UHS-snelheidsklasse | Class 3 (U3) |
| Videosnelheidsklasse | V90 |
| Flash memory klasse | Klasse 10 |
| Ondersteunde bestandsystemen | exFAT |
| Schakelaar voor schrijfbeveiliging | Ja |
| Geheugen voltage | 3.3 V |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Land van herkomst | China, Taiwan |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 114,3 mm, 120,7 mm, 396,02 g, 94 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 25 stuk(s) |
| Merk | Kingston |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen