Kingston Technology KC600 mSATA 512 GB SATA III 3D TLC
Kingston KC600 | 512GB SATA SSD | mSATA | 550MB/s Lezen | 520MB/s Schrijven
Uitverkocht
€ 171,99
Uitverkocht
Kingston Technology KC600 mSATA 512 GB SATA III 3D TLC
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 45,7 mm |
| Diepte verpakking | 7,62 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 85 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 29,9 mm |
| Diepte | 50,8 mm |
| Gewicht | 6 g |
| Hoogte | 4,85 mm |
| Gewicht verpakking | 13,94 g |
| Hoogte verpakking | 95,2 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
Overig |
|
| Fabrikant | Kingston |
| MPN | SKC600MS/512G |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES-XTS |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD-vormfactor | mSATA |
| Interface | SATA III |
| NVMe | Nee |
| Type geheugen | 3D TLC |
| Component voor | PC/Laptop |
| Hardware encryptie | Ja |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Leessnelheid | 550 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 520 MB/s |
| Random read (4KB) | 90000 IOPS |
| Random write (4KB) | 80000 IOPS |
| Optische drivecontroller | SMI SM2259 |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 uur |
| TBW-classificatie | 300 |
| Stroomverbruik (lezen) | 1,2 W |
| Stroomverbruik (schrijven) | 2,4 W |
| Vermogensverbruik (avg) | 0,1 W |
| Stroomverbruik (idle) | 0,08 W |
| Trillingen, in bedrijf | 2,17 G |
| Trillingen bij opslag | 20 G |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 104,8 mm, 206,4 mm, 416,98 g, 54 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 25 stuk(s) |
| Merk | Kingston |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen