MEM Kingston FURY Beast 32GB DDR4 2666 MHz DIMM RGB
Kingston Fury Beast RGB | 1x32GB DDR4 | 2666MHz | DIMM | CL16 | Geheugenmodule | RAM
Uitverkocht
€ 146,99
Uitverkocht
MEM Kingston FURY Beast 32GB DDR4 2666 MHz DIMM RGB
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 63,5 mm |
| Diepte verpakking | 14 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 133,3 mm |
| Diepte | 72 mm |
| Gewicht | 38,94 g |
| Hoogte | 41,2 mm |
| Gewicht verpakking | 57,68 g |
| Hoogte verpakking | 171,4 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | Kingston |
| MPN | KF426C16BBA/32 |
| Kloksnelheid geheugen | 2666 MHz |
| CAS-latentie | 16 |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Component voor | PC |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Nee |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Ja |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Type koeling | Koelplaat |
| Backlight | Ja |
| Backlight-kleur | Rood/groen/blauw |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 25 stuk(s) |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 19,3 cm, 32,5 cm, 8,89 cm |
| Merk | Kingston |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen