Kingston Technology DataTraveler Max USB flash drive 512 GB
Kingston DataTraveler Max | 512GB USB-C 3.2 Flash Drive | Zwart
Uitverkocht
€ 140,99
Uitverkocht
Kingston Technology DataTraveler Max USB flash drive 512 GB
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 80 mm |
| Diepte verpakking | 165 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 85 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 22 mm |
| Diepte | 82,2 mm |
| Gewicht | 12 g |
| Hoogte | 9,02 mm |
| Gewicht verpakking | 40,57 g |
| Hoogte verpakking | 165,1 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | Kingston |
| MPN | DTMAX/512GB |
| Capaciteit | 512 GB |
| Aansluiting | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Leessnelheid | 1000 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 900 MB/s |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11, 10, 8.1, macOS (v.10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Vormfactor | Glij |
| LED-indicatoren | Ja |
| Sleutelring | Ja |
| Land van herkomst | China, Taiwan |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 30 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 1,38 kg, 119,4 mm, 174 mm, 416,6 mm |
| Merk | Kingston |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen