Kingston DataTraveler USB flashdrive 64GB USB Type-C 3.2
Kingston DataTraveler 70 | 64GB USB-C 3.2 Flash Drive | Zwart
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 7,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
Kingston DataTraveler USB flashdrive 64GB USB Type-C 3.2
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 10 mm |
| Diepte verpakking | 101,6 mm |
| Type verpakking | Hangende doos |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 85 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 9 mm |
| Diepte | 5,9 mm |
| Gewicht | 7 g |
| Hoogte | 185 mm |
| Gewicht verpakking | 17,3 g |
| Hoogte verpakking | 114,3 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | Kingston |
| MPN | DT70/64GB |
| Capaciteit | 64 GB |
| Aansluiting | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11/10/8.1, macOS (v. 10.15.x +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Vormfactor | Dop |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Certificaten van naleving | CE |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 25 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 114,3 mm, 171,4 mm, 4,75 mm, 518,7 g |
| Merk | Kingston |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen