SSD Kingston A400 2.5″ 240GB TLC 500MB/s read 350/MB/s
Kingston A400 | 240GB SATA SSD | 2.5” | 500MB/s Lezen | 350MB/s Schrijven
Uitverkocht
€ 77,99
Uitverkocht
SSD Kingston A400 2.5″ 240GB TLC 500MB/s read 350/MB/s
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 129,5 mm |
| Diepte verpakking | 9,14 mm |
| Type verpakking | Blister |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 – 85 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 69,8 mm |
| Diepte | 100,1 mm |
| Gewicht | 41 g |
| Hoogte | 7 mm |
| Gewicht verpakking | 63,2 g |
| Hoogte verpakking | 184,2 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
Energie |
|
| Vermogensverbruik (max) | 0,642 W |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Certificaten |
|
| Certificering | CE, FCC |
Overig |
|
| Fabrikant | Kingston |
| MPN | SA400S37/240G |
| SSD capaciteit | 240 GB |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Interface | SATA III |
| NVMe | Nee |
| Type geheugen | TLC |
| Component voor | PC/Laptop |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Leessnelheid | 500 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 350 MB/s |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 uur |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig, Bestand tegen trillingen |
| Stroomverbruik (schrijven) | 1,535 W |
| Vermogensverbruik (avg) | 0,279 W |
| Stroomverbruik (idle) | 0,195 W |
| Trillingen, in bedrijf | 2,17 G |
| Trillingen bij opslag | 20 G |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 135,9 mm, 203,2 mm, 69,8 mm, 709,98 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Merk | Kingston |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen