Jabra Headset Evolve 65 Stereo MS Duo + Oplaadstation USB
Jabra Evolve 65 | Draadloze On-Ear Headset | Bluetooth | Oplaadstation | Zwart
Uitverkocht
€ 219,99
Uitverkocht
Jabra Headset Evolve 65 Stereo MS Duo + Oplaadstation USB
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 188,5 mm |
| Diepte verpakking | 103,5 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 – 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -5 – 45 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 157 mm |
| Diepte | 60,5 mm |
| Gewicht | 176,4 g |
| Hoogte | 18,6 mm |
| Gewicht verpakking | 780,8 g |
| Hoogte verpakking | 250 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | USB |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
Ergonomie |
|
| Plug and play | Ja |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Certificaten |
|
| Certificering | MS Team |
Overig |
|
| Fabrikant | Jabra |
| MPN | 26599-999-989 |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Bedieningstoetsen | Volume +, Volume – |
| Volumeregeling | Knop |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Afneembare kabel | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Jabra PeakStop, Jabra Safetone G616 |
| Muziek afspelen | Ja |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Automatisch verbinden | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-A |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profielen | AVRCP |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Maximum input vermogen | 30 mW |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 – 20000 Hz |
| Gevoeligheid koptelefoon | 117 dB |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 – 8000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -26 dB |
| Klapbare microfoon | Ja |
| MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) microfoon | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audio-afspeeltijd | 24, 37 |
| Gesprekstijd | 24 uur |
| Batterij-oplaadindicatie | Ja |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 1,5 uur |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtijd | 15 min |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Oplader | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Opbergetui | Ja |
| Oorkussenmateriaal | Kunstleer |
| Aantal | 1 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 275 mm, 330 mm, 400 mm, 5,42 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| Gemakkelijke koppeling | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Gesproken begeleiding | Ja |
| Talen voor spraakbegeleiding | Engels |
| Gespreksbeheer | Y |
| Spraakbesturing | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Merk | Jabra |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen