HyperX Cloud Stinger 2 Wireless
HyperX Cloud Stinger 2 | Draadloze Over-Ear Headset | USB-A Receiver | Zwart
Uitverkocht
€ 84,99
Uitverkocht
HyperX Cloud Stinger 2 Wireless
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 115 mm |
| Diepte verpakking | 232 mm |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Gewicht | 275 g |
| Hoogte | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 637 g |
| Hoogte verpakking | 217 mm |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | USB |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | HyperX |
| MPN | 676A2AA |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Land van herkomst | China, Vietnam |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| Aansluitbereik | 20 m |
| Positie speakers koptelefoon | Circumaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 10 – 20200 Hz |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 104,5 dB |
| Soort magneet | Neodymium |
| Diameter van de luidspreker | 5 cm |
| Driver type | Dynamisch |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 2 procent |
| Microfoontype | Boom |
| Gevoeligheid microfoon | -12 dB |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Continue audio-afspeeltijd | 20 uur |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Snelstartgids | Ja |
| Aantal | 1 |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 3 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 1,5 W |
| Merk | HyperX |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen