HyperX Cloud II – gamingheadset (zwart-rood)
HyperX Cloud II Gaming Headset | Zwart/Rood
Uitverkocht
€ 87,99
Uitverkocht
HyperX Cloud II – gamingheadset (zwart-rood)
Gewicht & Omvang |
|
|---|---|
| Gewicht | 320 g |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart, Rood |
Overig |
|
| Fabrikant | HyperX |
| MPN | 4P5M0AA |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Headset type | Stereofonisch |
| Snoerlengte | 1 m |
| Virtuele surround | Ja |
| Virtual Surround-technologie | Virtual 7.1 surround sound |
| Compatibele producten | PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, Mobile |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| 3,5mm-connector | Ja |
| USB-aansluiting | Ja |
| Positie speakers koptelefoon | Circumaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 10 – 23000 Hz |
| Impedantie | 60 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 98 dB |
| Soort magneet | Neodymium |
| Diameter van de luidspreker | 5,3 cm |
| Driver type | Dynamisch |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 2 procent |
| Microfoontype | Boom |
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Merk | HyperX |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen