ZBook Fury 16 G10 i7-13700HX/32GB/512GB/16″/W11P WUXGA/WLAN/BT/CAM/FPR/NVIDIA RTX 2000/1x32GB/CMAR
HP ZBook Fury 16 G10
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
€ 1.740,99 Oorspronkelijke prijs was: € 1.740,99.€ 1.631,99Huidige prijs is: € 1.631,99.
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
ZBook Fury 16 G10 i7-13700HX/32GB/512GB/16″/W11P WUXGA/WLAN/BT/CAM/FPR/NVIDIA RTX 2000/1x32GB/CMAR
Beeldscherm |
|
|---|---|
| Touchscreen | No |
Overig |
|
| Productstaat | Refurbished |
| Bluetooth | Yes |
| Depth | 250.6 mm |
| DiscreteGraphicsAdapter | 1 |
| FPR | Yes |
| FullProcessorName | Intel® Core™ i7-13700HX Processor (30M Cache- up to 5.00 GHz) |
| HDD | 512GB-NVMe |
| HDD capacity | 512 |
| HDD Unit of Measure | GB |
| Height | 28.6 mm |
| IntelArkID | 1 |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| KBlanguage | US or US Int. |
| Memory | 32GB |
| Memory Capacity | 32 |
| Memory Unit of Measure | GB |
| MemoryConfiguration | 1x32GB |
| Model | ZBook Fury 16 G10 |
| Optical | No ODD |
| OS | W11P CMAR |
| Processor | i7-13700HX |
| Processor generation | 13th Generation |
| ProcessorCoreType | i7 |
| Product type | Mobile workstation |
| ProductCollection | 13th Generation Intel® Core™ i7 Processors |
| Screen | 16"WUXGA |
| Screen size (in) | 16" |
| Videocard | NVIDIA RTX 2000 |
| Webcam | Yes |
| Weight | 2.4 kg |
| Width | 363 mm |
| WLAN | Yes |
| WWAN | No |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen