800 G4 MINI i5-8500T/16GB/256GB-NVMe/W11P CMAR Serial Port
HPINC EliteDesk 800 G4 MINI
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
€ 332,99 Oorspronkelijke prijs was: € 332,99.€ 312,99Huidige prijs is: € 312,99.
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
800 G4 MINI i5-8500T/16GB/256GB-NVMe/W11P CMAR Serial Port
Overig |
|
|---|---|
| Productstaat | Refurbished |
| Cache | 9 MB Intel® Smart Cache |
| Color | Black |
| Depth | 175 mm |
| FullProcessorName | Intel® Core™ i5-8500T Processor |
| HDD | 256GB-NVMe |
| HDD Unit of Measure | GB |
| Height | 34 mm |
| IntelArkID | 129941 |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| MaxTurboFrequency | 3.50 GHz |
| Memory | 16GB |
| Memory Capacity | 16 |
| Model | EliteDesk 800 G4 MINI |
| NumberOfCores | 6 |
| NumberOfThreads | 6 |
| Optical | No ODD |
| OS | W11P CMAR |
| Processor | i5-8500T |
| Processor Brand | Intel® |
| Processor generation | 8th Generation |
| ProcessorAmount | 1 |
| ProcessorBaseFrequency | 2.10 GHz |
| ProcessorCoreType | i5 |
| Product type | Mini PC |
| ProductCollection | 8th Generation Intel® Core™ i5 Processors |
| Weight | 1.05 kg |
| Width | 177 mm |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen