Storage Goodram Flashdrive 64GB USB3.0 Black
Goodram UME3 | 64GB USB-A 3.2 Flash Drive | Zwart
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 6,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
Storage Goodram Flashdrive 64GB USB3.0 Black
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 103 mm |
| Type verpakking | Blister |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 – 85 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 96 mm |
| Gewicht | 9 g |
| Hoogte | 21 mm |
| Hoogte verpakking | 123 mm |
Ergonomie |
|
| Plug and play | Ja |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | Goodram |
| MPN | UME3-0640K0R11 |
| Capaciteit | 64 GB |
| Aansluiting | USB Type-A |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Leessnelheid | 60 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 20 MB/s |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 2000 SP4+ MacOS 10.5.x+ Linux v.2.6.x+ |
| Vormfactor | Dop |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| Merk | Goodram |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen