LAT 5401 i5-9400H/16GB/256GB-NVMe/14″FHD/W11P CMAR Touchscreen/WLAN/BT/CAM/GeForce MX150/Dual Point
DELL Latitude 5401
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
€ 375,99 Oorspronkelijke prijs was: € 375,99.€ 356,99Huidige prijs is: € 356,99.
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
LAT 5401 i5-9400H/16GB/256GB-NVMe/14″FHD/W11P CMAR Touchscreen/WLAN/BT/CAM/GeForce MX150/Dual Point
Beeldscherm |
|
|---|---|
| Touchscreen | Yes |
Overig |
|
| Productstaat | Approved Selection |
| Bluetooth | Yes |
| Cache | 8 MB Intel® Smart Cache |
| Depth | 216 mm |
| DiscreteGraphicsAdapter | 1 |
| FPR | No |
| FullProcessorName | Intel® Core™ i5-9400H Processor |
| HDD | 256GB-NVMe |
| HDD capacity | 256 |
| HDD Unit of Measure | GB |
| Height (front) | 2.04 cm |
| Height (rear) | 2.29 cm |
| IntelArkID | 191078 |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| KBlanguage | US or US Int. |
| KeyboardType | Dual Point |
| MaxTurboFrequency | 4.30 GHz |
| Memory | 16GB |
| Memory Capacity | 16 |
| Memory Unit of Measure | GB |
| Model | Latitude 5401 |
| NumberOfCores | 4 |
| NumberOfThreads | 8 |
| Optical | No ODD |
| OS | W11P CMAR |
| Processor | i5-9400H |
| Processor generation | 9th Generation |
| ProcessorBaseFrequency | 2.50 GHz |
| ProcessorCoreType | i5 |
| Product lifetime | 4.000000000000000000000 |
| Product type | Notebook |
| Product weight (kg) | 1.530000000000000000000 |
| ProductCollection | 9th Generation Intel® Core™ i5 Processors |
| Screen | 14"FHD |
| Screen size (in) | 14" |
| Total kg CO2 | 344.000000000000000000000 |
| Videocard | NVIDIA GeForce MX150 |
| Webcam | Yes |
| Weight | 1.53 kg |
| Width | 323.1 mm |
| WLAN | Yes |
| WWAN | No |
| Screen size (cm) | 35 |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen