LAT 3520 i5-1145G7/8GB/256GB-NVMe/15.6″FHD/W11P WLAN/BT/CAM/Single Point/CMAR
DELL Latitude 3520
Beschikbaarheid: Slechts 2 resterend op voorraad
€ 442,99 Oorspronkelijke prijs was: € 442,99.€ 416,99Huidige prijs is: € 416,99.
Beschikbaarheid: Slechts 2 resterend op voorraad
LAT 3520 i5-1145G7/8GB/256GB-NVMe/15.6″FHD/W11P WLAN/BT/CAM/Single Point/CMAR
Beeldscherm |
|
|---|---|
| Touchscreen | No |
Overig |
|
| Productstaat | Refurbished |
| Bluetooth | Yes |
| Cache | 8 MB Intel® Smart Cache |
| Depth | 240.9 mm |
| Form factor | Clamshell |
| FPR | No |
| FullProcessorName | Intel® Core™ i5-1145G7 Processor |
| HDD | 256GB-NVMe |
| HDD capacity | 256 |
| HDD Unit of Measure | GB |
| Height (front) | 1.81 cm |
| Height (rear) | 1.81 cm |
| IntelArkID | 1 |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| KBlanguage | US or US Int. |
| KeyboardType | Single Point |
| MaxTurboFrequency | 4.40 GHz |
| Memory | 8GB |
| Memory Capacity | 8 |
| Memory Unit of Measure | GB |
| Model | Latitude 3520 |
| NumberOfCores | 4 |
| NumberOfThreads | 8 |
| Optical | No ODD |
| OS | W11P CMAR |
| Processor | i5-1145G7 |
| Processor generation | 11th Generation |
| Product type | Laptop |
| ProductCollection | 11th Generation Intel® Core™ i5 Processors |
| Screen | 15.6"FHD |
| Screen size (cm) | 39 |
| Screen size (in) | 15.6" |
| Videocard | No |
| Webcam | Yes |
| Weight | 1.79 kg |
| Width | 361 mm |
| WLAN | Yes |
| WWAN | No |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen