ASUS TUF Gaming VG24VQE computer monitor 59,9 cm (23.6″) 192
ASUS TUF Gaming VG24VQE 23.6″ | 1920 x 1080 VA | 165Hz | Gaming Monitor
Uitverkocht
€ 265,99
Uitverkocht
ASUS TUF Gaming VG24VQE computer monitor 59,9 cm (23.6″) 192
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 398 mm |
| Diepte verpakking | 612 mm |
| Type verpakking | Doos |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte ( zonder voet ) | 537,6 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 537,6 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 69,9 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 205,9 mm |
| Gewicht (met standaard) | 3,37 kg |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 404 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 2,64 kg |
| Gewicht verpakking | 5,06 kg |
| Hoogte verpakking | 188 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 320 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85285210 |
Inhoud van verpakking |
|
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
Energie |
|
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 22 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 23,34 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 390290 |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
Ergonomie |
|
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 – 23° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
Poorten & Interfaces |
|
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DVI-poort | Nee |
| DisplayPort versie | 1.2 |
Design |
|
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Zwart |
Multimedia |
|
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
Prestatie |
|
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
Beeldscherm |
|
| Beeldschermdiagonaal | 59,9 cm (23.6") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LED |
| Soort paneel | VA |
| Touchscreen | Nee |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Responstijd | 1 ms |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Maximale refresh snelheid | 165 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| LED backlight | Ja |
| Typische contrastverhouding | 3000:1 |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 165 Hz |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 – 200 kHz |
Overig |
|
| Fabrikant | Asus |
| MPN | 90LM0575-B01170 |
| Schermkrommingsclassificatie | 1500R |
| Game modus | Ja |
| HDCP | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Merk | Asus |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen