ASUS TUF Gaming VG249QM1A computer monitor 60,5 cm (23.8″) 1
ASUS TUF Gaming VG249QM1A | 23.8″ Monitor | 1920 x 1080 Pixels | Full HD | 270Hz | Zwart
Uitverkocht
€ 311,99
Uitverkocht
ASUS TUF Gaming VG249QM1A computer monitor 60,5 cm (23.8″) 1
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 605 mm |
| Diepte verpakking | 152 mm |
| Type verpakking | Doos |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte ( zonder voet ) | 540,9 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 540,9 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 59,7 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 178,6 mm |
| Gewicht (met standaard) | 4,2 kg |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 392,3 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,62 kg |
| Gewicht verpakking | 5,9 kg |
| Hoogte verpakking | 416 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 324,8 mm |
Inhoud van verpakking |
|
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
Energie |
|
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 18 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 18 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 1231117 |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
Ergonomie |
|
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -5 – 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
Poorten & Interfaces |
|
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
Design |
|
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Zwart |
Multimedia |
|
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
Prestatie |
|
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
Beeldscherm |
|
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| HD type | Full HD |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Soort paneel | IPS |
| Touchscreen | Nee |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Responstijd | 1 ms |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Contrast ratio (dynamisch) | 10000000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 270 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 270 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 29,6 cm |
| Backlight type | LED |
| Frequentiebereik horizontaal | 255 – 255 kHz |
| Digitale horizontale frequentie | 30 – 255 kHz |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
Certificaten |
|
| Certificering | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light AMD FreeSync Premium G-SYNC Compatible |
Overig |
|
| Fabrikant | Asus |
| MPN | 90LM06J0-B02370 |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) |
| Digitale verticale frequentie | 48 – 240 Hz |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| Game modus | Ja |
| Smart modes | Spel |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 1.4 |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Snelstartgids | Ja |
| Schaduwregeling | Ja |
| Vermindering van bewegingsonscherpte | Ja |
| Merk | Asus |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen