VGA Asus GT1030-2G-BRK GTX 1030 2GB GDDR5 Displ. HDMI
Asus GeForce GT 1030 | 2GB GDDR5 VRAM | Low Profile | Videokaart | GPU | Nvidia
Uitverkocht
€ 108,99
Uitverkocht
VGA Asus GT1030-2G-BRK GTX 1030 2GB GDDR5 Displ. HDMI
Gewicht & Omvang |
|
|---|---|
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 6,9 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
Poorten & Interfaces |
|
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
Overig |
|
| Fabrikant | Asus |
| MPN | 90YV0AT0-M0NA00 |
| CUDA | Ja |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Grafische processor | GeForce GT 1030 |
| Frequentie van processor | 1266 MHz |
| Processor boost clock speed | 1506 MHz |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| FireStream | Nee |
| Grafische geheugen | 2 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR5 |
| Geheugenbus | 64 Bit |
| Kloksnelheid geheugen | 6008 MHz |
| Soort aansluiting | PCI Express 3.0 |
| DVI-D poorten | 1 |
| PhysX | Ja |
| DirectX versie | 12.0 |
| OpenGL versie | 4.5 |
| HDCP | Ja |
| Type koeling | Passief |
| Aantal sloten | 1 |
| Lengte | 173 mm |
| Merk | Asus |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen