APC Smart-UPS SMT1000IC Noodstroomvoeding – 8x C13, USB, Sma
APC Smart-UPS SMT1000IC | 1000 VA / 700W | 8x IEC C13 Stopcontacten | Pure Sine Wave | SmartConnect & SmartSlot | AVR Spanningstabilisatie | LCD-scherm
Uitverkocht
€ 710,99
Uitverkocht
APC Smart-UPS SMT1000IC Noodstroomvoeding – 8x C13, USB, Sma
Duurzaamheid |
|
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | Green Premium |
Verpakking |
|
| Breedte verpakking | 328 mm |
| Diepte verpakking | 595 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -15 – 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 – 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 – 95 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 171 mm |
| Diepte | 43,9 mm |
| Gewicht | 18,9 kg |
| Hoogte | 219 mm |
| Gewicht verpakking | 2,28 kg |
| Hoogte bij opslag | 0 – 15000 m |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3000 m |
| Hoogte verpakking | 376 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | RJ-45, USB-kabel |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Beeldscherm |
|
| Responstijd | 10 ms |
Certificaten |
|
| Certificering | CE, CSA, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, RCM, UL 1778, VDE, REACH |
Overig |
|
| Fabrikant | APC |
| MPN | SMT1000IC |
| UPS-topologie | Line-interactive |
| Output power capacity | 1 kVA |
| Uitgangsvermogen | 700 W |
| Golfvorm | Sinus |
| Ingang operation voltage (min) | 151 V, 302 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V, 240 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Ja |
| Surge energy rating | 459 J |
| Output voltage THD | 5 procent |
| Geluidsniveau | 41 dB |
| Spanningsbeveiliging | Ja |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Auto-herstart | Ja |
| Temperatuurspanningscompensatie | Ja |
| Stopcontacttypes | C13 stekker, IEC Jumpers |
| Stekker | C14 stekker |
| Aantal AC uitgangen | 8 AC-uitgang(en) |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| USB-poorttype | USB Type-A |
| Seriële interface | Ja |
| Seriële poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| SmartSlot | Ja |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Acculevensduur (max) | 5 jaar |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Hot-swap batterij | Ja |
| Automatische batterij test | Ja |
| Koude start | Ja |
| Vervangings-batterij cartridge | RBC6 |
| Vormfactor | Mini Tower |
| Type beeldscherm | LCD |
| LED-indicatoren | Ja |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Producten per pallet | 12 stuk(s) |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 984,74 |
| Merk | APC |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen