APC Smart-UPS SMC1500I-2UC Noodstroomvoeding – 4x C13, USB,
APC Smart-UPS C SMC1500I-2UC | 1500 VA / 900 W | 2U Rackmount | 4x IEC C13 Stopcontacten | Zuivere Sinusgolf | AVR Spanningsregeling | LCD-scherm | SmartConnect
Uitverkocht
€ 1.091,99
Uitverkocht
APC Smart-UPS SMC1500I-2UC Noodstroomvoeding – 4x C13, USB,
Duurzaamheid |
|
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | Green Premium |
Verpakking |
|
| Breedte verpakking | 594 mm |
| Diepte verpakking | 603 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -15 – 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 – 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 – 95 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 432 mm |
| Diepte | 477 mm |
| Gewicht | 28,6 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Gewicht verpakking | 31,9 kg |
| Hoogte bij opslag | 0 – 15000 m |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3000 m |
| Hoogte verpakking | 251 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Certificaten |
|
| Certificering | C-tick, CE, CSA, GOST, UL 1778, VDE |
Overig |
|
| Fabrikant | APC |
| MPN | SMC1500I-2UC |
| UPS-topologie | Line-interactive |
| Output power capacity | 1,5 kVA |
| Uitgangsvermogen | 900 W |
| Golfvorm | Sinus |
| Ingang operation voltage (min) | 170 V, 300 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgang operation voltage (min) | 220 V, 240 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Ja |
| Surge energy rating | 459 J |
| Output voltage THD | 5 procent |
| Geluidsniveau | 46 dB |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Auto-herstart | Ja |
| Temperatuurspanningscompensatie | Ja |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| Stekker | C14 stekker |
| Aantal AC uitgangen | 4 AC-uitgang(en) |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Seriële interface | Ja |
| Soort serieële aansluiting | RJ-45 |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Acculevensduur (max) | 6 jaar |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Hot-swap batterij | Ja |
| Automatische batterij test | Ja |
| Koude start | Ja |
| Vormfactor | Rackmontage |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Type beeldscherm | LCD |
| LED-indicatoren | Ja |
| Rekbevestigingspakket | Ja |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Ondersteunings-cd | Ja |
| Software-cd | Ja |
| Producten per pallet | 16 stuk(s) |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 1363,77 |
| Merk | APC |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen