APC Back-UPS PRO 900VA noodstroomvoeding 5x stopcontact, USB
APC Back-UPS Pro BR900G-GR | 900 VA UPS met LCD-scherm | 5 Aansluitingen | AVR Technologie | Geavanceerde Bescherming tegen Spanningstoringen
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
€ 324,99
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
APC Back-UPS PRO 900VA noodstroomvoeding 5x stopcontact, USB
Duurzaamheid |
|
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | Green Premium |
Verpakking |
|
| Breedte verpakking | 225 mm |
| Diepte verpakking | 337 mm |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -15 – 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 – 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 – 95 procent |
Gewicht & Omvang |
|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 250 mm |
| Gewicht | 10,7 kg |
| Hoogte | 382 mm |
| Gewicht verpakking | 12,4 kg |
| Hoogte bij opslag | 0 – 15000 m |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 3000 m |
| Hoogte verpakking | 487 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85078000 |
Inhoud van verpakking |
|
| Meegeleverde kabels | Telefoon (RJ-11) |
| Meegeleverde software | PowerChute Personal Edition |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Certificaten |
|
| Certificering | REACH, PEP, EOLI |
Overig |
|
| Fabrikant | APC |
| MPN | BR900G-GR |
| UPS-topologie | Line-interactive |
| Output power capacity | 0,9 kVA |
| Uitgangsvermogen | 540 W |
| Ingang operation voltage (min) | 156 V, 300 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgangsfrequentieregeling | 50/60 Hz |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Ja |
| Surge energy rating | 613 J |
| Contacttijd (min) | 8 ms |
| Contacttijd (max) | 10 ms |
| Efficientie | 97,4 procent |
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Spanningsbeveiliging | Ja |
| Golf protectie functies | Digital Subscriber Line (DSL), Faxen, Modem, Netwerk |
| Geluidsalarm(en) | Ja |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Stopcontacttypes | Type F |
| Aantal AC uitgangen | 5 AC-uitgang(en) |
| Aantal type F-uitgangen | 5 |
| USB-poort | Ja |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Batterij capaciteit | 157 VAh |
| Typische backup tijd op volledige lading | 4,6 min |
| Typische backup tijd op halve lading | 16,3 min |
| Acculevensduur (max) | 5 jaar |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 8 uur |
| Automatische batterij test | Ja |
| Koude start | Ja |
| Vervangings-batterij cartridge | APCRBC123 |
| Snoerlengte | 1,83 m |
| Type beeldscherm | LCD |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Garantiekaart | Ja |
| Producten per pallet | 30 stuk(s) |
| Netspanning, in bedrijf | 230 V |
| Nominale input voltage | 230 V |
| Merk | APC |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen