ACT Headset met mircofoon
ACT AC9330 | On-Ear Headset met Microfoon | Zwart
Beschikbaarheid: Slechts 2 resterend op voorraad
€ 5,99
Beschikbaarheid: Slechts 2 resterend op voorraad
ACT Headset met mircofoon
Design |
|
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | ACT |
| MPN | AC9330 |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Snoerlengte | 2 m |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 96 dB |
| Diameter van de luidspreker | 2,7 cm |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 50 – 16000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | 58 dB |
| Merk | ACT |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen