ACT AC4015 netwerkkabel Zwart 15 m Cat6 U/UTP (UTP)
ACT netwerkkabel | Cat6 | U/UTP (UTP) | 15 m | Zwart | AC4015
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 14,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
ACT AC4015 netwerkkabel Zwart 15 m Cat6 U/UTP (UTP)
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Type verpakking | Polybag |
Eisen aan de omgeving |
|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 – 60 °C |
Gewicht & Omvang |
|
| Gewicht verpakking | 555 g |
| Hoogte verpakking | 250 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | ACT |
| MPN | AC4015 |
| Snoerlengte | 15 m |
| Kabel standaard | Cat6 |
| Kabelafscherming | U/UTP (UTP) |
| Aansluiting 1 | RJ-45 |
| Aansluiting 2 | RJ-45 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabelvorm | Rond |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| AWG draad omvang | 24 |
| Overdrachtssnelheid | 1000 Mbit/s |
| Frequentie | 250 MHz |
| Certificaten van naleving | CE |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Merk | ACT |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen