ACT AC1215 behuizing voor opslagstations HDD-/SSD-behuizing
ACT AC1215 | 2,5″ SATA HDD/SSD Behuizing | USB 3.2 Gen1 (5 Gbps)
Beschikbaarheid: Op voorraad
€ 10,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
ACT AC1215 behuizing voor opslagstations HDD-/SSD-behuizing
Verpakking |
|
|---|---|
| Breedte verpakking | 183 mm |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Type verpakking | Geschenkdoos |
Gewicht & Omvang |
|
| Gewicht verpakking | 186 g |
| Hoogte verpakking | 133 mm |
Logistieke gegevens |
|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
Ergonomie |
|
| Plug and play | Ja |
Design |
|
| Kleur van het product | Zwart |
Overig |
|
| Fabrikant | ACT |
| MPN | AC1215 |
| Aantal storage drives ondersteund | 1 |
| Opslag schijfgrootte | 2.5" |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SATA III |
| Ondersteunde storage drive hoogten | 9.5 mm |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-connectortype | Micro-USB B |
| Geslacht USB-connector | Vrouwelijk |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| Type product | HDD-/SSD-behuizing |
| Materiaal | Kunststof |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| UASP-ondersteuning | Ja |
| Type stroombron | USB |
| Merk | ACT |
| EAN | 8716065489620 |
| GTIN | 8716065489620 |
Voorradig
Als een product op voorraad is wordt deze over het algemeen direct de volgende werkdag geleverd.
Pre-order
Mocht het gaan om een pre-order van een bepaald product, dan zal deze worden verzonden op de release- of aangegeven datum.
Het is mogelijk om te betalen met onderstaande betaalmethoden:
Binnen 14 dagen na ontvangst van je product heb je 2 opties:
Houdt er wel rekening mee dat de verzendkosten voor het retourneren voor eigen rekening zijn.
Je bestelling wijzigen kan alleen als je nog geen verzendbevestiging hebt gekregen. Neem contact op met de klantenservice om de desbetreffende bestelling te wijzigen.








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen